Spor
Sakarya’nın minik sporcusundan derece geldi
![](https://ehabervitrini.com/wp-content/uploads/2023/10/sakaryanin-minik-sporcusundan-derece-geldi-tjeGLls3-750x470.jpg)
SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü atıcılık ve okçuluk sporcusu Naci Alparslan Arslantaş, Ankara’da düzenlenen Minikler 100. Yıl Salon Türkiye Şampiyonası’nda boy gösterdi.
Geleneksel kıyafetiyle şampiyonaya katılan Arslantaş, 10-11 yaş kategorisinde Türkiye ikincisi olarak gümüş madalyaya uzandı. 20-22 Ekim tarihleri arasında düzenlenen organizasyona, kız ve erkek olmak üzere 650’ye yakın sporcu katıldı.